KONST / Litografier / Färglitografi 7336544
*
nr 733 6544
Gösta Gierow
(f. 1931), Sverige
Färglitografi , Gösta Gierow (f. 1931), 58/265, Komposition, motivets mått: 36 x 50
Kondition: fläckar
Gösta Gierow, svensk målare född i Bromma i Stockholm 1931.
Följerätt
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
Sista tid för bud online:
måndag 9 januari 2012
kl 18:10:47
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
9/1 16:15:48
1
100 kr
9/1 17:04:22
2
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Gösta Gierow
Gösta Gierow, svensk målare född i Bromma i Stockholm 1931.
Läs mer om Gösta Gierow
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik gösta gierow komposition litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
4270 Färglitografi
2 st, Reinhold Ljunggren (1920-2006), Sverige. Sig..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:01
-
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:17
-
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:50
-
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:38
-
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:18
-
5380 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:03
*
Gösta Gierow
Kondition: fläckar
Gösta Gierow, svensk målare född i Bromma i Stockholm 1931.
Läs mer om Gösta Gierow
nr 733 6544
Gösta Gierow
(f. 1931), Sverige
Färglitografi , Gösta Gierow (f. 1931), 58/265, Komposition, motivets mått: 36 x 50
Kondition: fläckar
Gösta Gierow, svensk målare född i Bromma i Stockholm 1931.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 400 kr |
Såld: | 150 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 9 januari 2012 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
9/1 16:15:48 | 1 | 100 kr |
9/1 17:04:22 | 2 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Gösta Gierow
Gösta Gierow, svensk mÃ¥lare född i Bromma i Stockholm 1931.Läs mer om Gösta Gierow
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik gösta gierow komposition litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
4270 Färglitografi
2 st, Reinhold Ljunggren (1920-2006), Sverige. Sig..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:01 -
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:17 -
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:50
-
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:38 -
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:18 -
5380 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:03